• Telif hakkı vb. durumlarda bilgi@bilgilendim.com mail adresine mail atılması halinde hızlıca incelenip, gerekli işlemler yapılacaktır. Şuan açılmasını istediğiniz konuları bilgi@bilgilendim.com mail adresine iletebilirseniz. En kısa sürede açılacaktır.

Tüm DLC 'ler için Metro Exodus Türkçe Yama

bilgilendim

Administrator
Yönetici
Merhaba Arkadaşlar,

Linkte bulunan Türkçe yama paketinin çevirisi Qnoops tarafından yapılmıştır. Metro Exodus isimli kıyamet-sonrası temalı FPS oyunu ve oyuna ait ek paketler için Türkçe dil dosyalarını içerir. Yama kurulumundan sonra oyunu tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Menü, görevler, altyazılar, günlük sayfaları tamamıyla Türkçe’ye çevrilmiştir. Yama ile beraber oyuna Türkçe font desteği eklenmiştir, bu şekilde Türkçe karakter sorunu olmadan oynayabilme imkanı sunuyor. Oyunun Steam ve Epic Store platformlarıyla uyumludur.


Kaynaklar :

1- Metro Exodus Türkçe Yama
2- | Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | The Two Colonels & Sam's Story DLC'leri Dahil | » Sayfa 1 - 54
3- Qnoops - Türkçe Oyun Çevirileri | Yamaları
 

atillademirci12

New member
Merhaba Arkadaşlar,

Linkte bulunan Türkçe yama paketinin çevirisi Qnoops tarafından yapılmıştır. Metro Exodus isimli kıyamet-sonrası temalı FPS oyunu ve oyuna ait ek paketler için Türkçe dil dosyalarını içerir. Yama kurulumundan sonra oyunu tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Menü, görevler, altyazılar, günlük sayfaları tamamıyla Türkçe’ye çevrilmiştir. Yama ile beraber oyuna Türkçe font desteği eklenmiştir, bu şekilde Türkçe karakter sorunu olmadan oynayabilme imkanı sunuyor. Oyunun Steam ve Epic Store platformlarıyla uyumludur.Kaynaklar :

1- Metro Exodus Türkçe Yama İndir Ücretsiz 2021
2- Türkçe Yama İndirme - Ücretsiz Türkçe Yama
Teşekkürler
 
Üst Alt