• Telif hakkı vb. durumlarda bilgi@bilgilendim.com mail adresine mail atılması halinde hızlıca incelenip, gerekli işlemler yapılacaktır. Şuan açılmasını istediğiniz konuları bilgi@bilgilendim.com mail adresine iletebilirseniz. En kısa sürede açılacaktır.

Torrent Gears 5 - Torrent - İncele İndir ve Oyna

Torrentci

New member
Oyun dünyasının en beğenilen efsanelerinden biri olan Gears 5, yepyeni özelliklerle yeniden piyasaya çıkıyor.

1624814988285.png
Sefer: Topyekûn savaşın durulmasını fırsat bilen Kait Diaz, düşmanla olan bağlantısını ortaya çıkarmak için ayrılır ve Sera için en büyük tehlikenin kendisi olduğunu öğrenir. Yeni sefer özellikleri sayesinde karakteriniz ve silah kaplamanızla yeni oyunlara başlayın ve bonus zorlukların ve değiştiricilerin keyfini çıkarın.

PvP: En iyi takım kazansın! Karşılıklı, oyunun piyasaya çıkışından itibaren yayınlanan yeni modlar ve içeriklerle sıradandan profesyonele kadar rekabete dayalı tüm tarzları ödüllendirir.

PvE: Hayatta kalmak için iş birlikli olarak savaşın. Karakterinizi seçin, sınıfınızı seçin, Sürü'de görevinizi yapın veya Kaçış'ta düşmanların arasından ilerleyin.

Üç Oyunculu İş Birliğine Dayalı Sefer: Üç oyunculu çevrimiçi veya iş birliğine dayalı bölünmüş ekran modunda arkadaşlarınızla birlikte savaşın.

Erişilebilirlik: Tam oyun kumandası yeniden eşlemesi, tek çubuk hareketi, Adaptive Controller desteği, sesli arabirim ve menüler, geliştirilmiş alt yazılar ve çok daha fazlasını içeren güncelleştirilmiş erişilebilirlik özelliğiyle oyun deneyiminizi kişiselleştirin.

Xbox Profili Gerekir. Mevcut profilinizle oturum açın veya ücretsiz bir profil oluşturun.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI​

Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Bu oyunda her yaşa uygun olmayan veya iş yerinde görüntülenmesi sakıncalı olabilecek içerikler yer alabilir: Sıkça Şiddet veya Kan, Genel Yetişkin İçerik

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ​

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64-bit, Windows 10 64-bit
    • İşlemci: AMD FX-6000 series | Intel i3 Skylake
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 280 | NVIDIA GeForce GTX 760 (Windows 10) | NVIDIA GeForce GTX 1050 (Windows 7)
    • DirectX: Sürüm 12
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 80 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: DirectX compatible
  • ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
    • İşlemci: AMD Ryzen 3 | Intel i5 Skylake
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 570 | NVIDIA GeForce GTX 970 (Windows 10) | NVIDIA GeForce GTX 1660ti (Windows 7)
    • DirectX: Sürüm 12
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 80 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: DirectX compatible
Oyunu orjinal ve yetişebilirseniz indirimli olarak alabilir yada ekten indirip önce oyunu inceleyebilirsiniz. Bilgisayarın sağlığı ve hak için, Bilgilendim orjinal oyunları tavsiye etmektedir.

Save 60% on Gears 5 on Steam

Ekli dosyalar

• Gears5_Ultimate-GOTY_TumDLC_Multiplayer_FitGirl.zip
    759.3 KB · Görüntüleme: 0
Üst Alt