• Telif hakkı vb. durumlarda bilgi@bilgilendim.com mail adresine mail atılması halinde hızlıca incelenip, gerekli işlemler yapılacaktır. Şuan açılmasını istediğiniz konuları bilgi@bilgilendim.com mail adresine iletebilirseniz. En kısa sürede açılacaktır.

bilgilendim

Administrator
Yönetici
Merhaba arkadaşlar,

Valorantta Ajanlardan 15. 'si Yoru Öncü Uzmanıdır. Bu ajan hakkında aşağıda bilgi edinebilirsiniz.

BİLGİ :

Yoru düşman hattına sızarak çatışmada pozisyon avantajı sağlar. Düellocular yetenek ve becerilerini kullanarak takımları için rakibe hasar yağdıran ve çatışma başlatan, kendi kendilerine yeten, etkili savaşçılardır.

FAKE AT ( C Tuşu ) :

Etkinleştirildiğinde ayak seslerini taklit eden bir yanılsama KUŞAN, Yanılsamayı etkinleştirerek ileri göndermek için ATEŞ KUŞAN. Yanılsamayı etkınleşt ET. Yanılsamayı yerleştirmek için ALT. ATIŞ'a bas. Devre dışı lalde duran yanılsamayı etkinleştirmek için KULLAN'a bas.

KÖR NOKTA ( Q Tuşu ) :

Kararsız bir boyut parçacığını gerçeklikten koparıp almak için KUŞAN, Parçacığı fırlatmak için ATEŞ ET. Fırlattığın parçacık B* ').ih yüzeye çarptığında kör edici bir ışık saçar.

ÇATKAPI ( E Tuşu ) :

Bir boyut geçidi küresi KUŞAN. Küreyi ilerletmek için ATEŞ ET. Küreyi yerleştirmek için ALT. ATIŞ'a bas. Kürenin bulunduğu konuma ışınlanmak için küreyi ETKİNLEŞTİR.

BOYUTLARARASI GEÇİŞ ( X Tuşu ) :

Boyutlararasını görebilen bir maske KUŞAN. Yoru'nun boyutuna geçmek için ATEŞ ET. Yoru'nun boyutundayken dışarıdaki düşmanlar tarafından görülemez ve onlardan etkilenmezsin.
 

Ekli dosyalar

  • resim_2021-05-14_164004.png
    resim_2021-05-14_164004.png
    432.8 KB · Görüntüleme: 3
Üst Alt